Codziennie odwiedzam strony i blogi, które są kopalnią pomysłów do kreatywnych działań.  W cyklu „Garść inspiracji” chciałabym podzielić się z Wami linkami, które uważam za szczególnie interesujące. Mam nadzieję, że Wam również przypadną do gustu.

Jesień w pełni – inspiracje będą również jesienne.

Październik to miesiąc, który szczególnie kojarzy mi się z dekoracjami z dyni, a można z nich wyczarować naprawdę niesamowite rzeczy, nie tylko latarnie na halloween.

Na początek poradnik jak wykonać wazon z dyni – prościej już chyba nie można, za to jaki efekt. Zamiast plastikowego pojemnika jak na filmiku, można do środka włożyć po prostu słoik.

Świecznik z jabłek – bardzo mi się spodobał ten pomysł i na pewno go wykorzystam, bo świecznik jest uroczy. Sprawdźcie sami, a jak go wykonać znajdziecie tutaj

Świecznik z jabłek
Latarnia z dyni – łatwe, szybkie i efektowne, o to właśnie chodzi. Poradnik jak to zrobić tutaj

Latarnia z dyni diy

 

Skoro jesteśmy w jesiennych klimatach, to przydałoby się coś ciepłego pod szyję. I tutaj genialny tutorial – jak wykonać komin pod szyję, nie martwcie się, wcale nie trzeba umieć robić na drutach, na tym polega fenomen tego szalika – jest zaplatany na rękach. Poradnik dostępny tutaj

  • Agnieszka T

    Ciekawe 🙂 Świecznik z jabłka rewelacja, na to bym nie wpadła 😀